görünmez misafir kapak

Görünmeyen Misafir (Contratiempo)

Görünmeyen Misafir (Contratiempo)

Ormanda sevgilinizle giderken bir arabaya çarpıp kaza yaptığınızı düşünün. Ne yapardınız? Sizin cevabınız basit olabilir ama bu filmin cevabı çok daha karışık. Karısından habersiz bir şekilde başka bir ülkede sevgilisiyle buluşan karakterimiz sırrının ortaya çıkmasını istemiyor ve çarptıkları arabanın sürücüsünün öldüğünü fark ediyorlar. Peki şimdi ne yapmak gerekiyor? Bu basit girişin çok daha derinleştiği ve kanıtları ortadan kaldırmalarının ardından sürücünün ailesinin de olaya dahil olduğu bu harika film neredeyse bir başyapıt denilebilir.

gevgev_gorunmeyen_misafir

Neler oluyor?

Gizli bir aşk yaşayan ve tam bu ihaneti sona erdirmek için sevgilisiyle ayrılmaya karar veren ana karakterimiz Adrian eve geri dönmek için çıktığı yolda başına gelen bu kaza ile her şeyin ortaya çıkması ve bir gencin ölümüne yol açması her şeyi karmakarışık bir hale getiriyor. Kazadan sonra delilleri ortadan kaldırmak için çarptığı arabayı gölün dibine fırlatan başrolümüz bunları yapmak için çarptığı arabaya binip göle doğru gitmektedir. O esnada yoldan geçer birisi arkada bıraktığı sevgilisi ve arabayı gördükten sonra yardım etmek için durur. Bütün bunlardan haberi olmayan yabancı arabayı tamir etmek için ilerdeki evine gitmeyi teklif eder. Gidecekleri evde korkunç bir sürpriz beklemektedir. Evdeki fotoğraflarda kazada öldürdükleri genç gülümseyerek durmaktadır. Ve bu noktadan sonra işler artık kontrollerinden çıkmıştır. Ailenin kaybolan çocuklarını ve katilini aradığı bu harika film IMDb’den de 8,1 gibi harika bir puan alarak kendisini hafızalarımıza kazıyor.

İzlemek isterseniz Netflix’te bulabileceğiniz bu güzel filmin fragmanını da aşağıya bırakıyoruz şimdiden iyi seyirler. İzledikten sonra yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

GevGevFilm

Bugün ne izlesem diye düşünüyorsan cevabın bende!

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.